Drobečková navigace

Úvodní strana > Hlášení místního rozhlasu

Hlášení místního rozhlasu


Jestli chcete přijímat hlášení obecního rozhlasu  na e-mail, přihlaste se k odběru .

pro 04

Hlášení ze dne 4. prosince

PŘEDVÁNOČNÍ PRODEJ VÍN V KUDLOVICÍCH

 Vinaři z Hubáčkovy ulice v Kudlovicích si Vám dovolují nabídnout k prodeji odrůdová vína z vlastní produkce.

Prodej bude probíhat každý pátek v době od 17.00 do 20.00 hodin po celý adventní čas v jednotlivých sklepech vinařské uličky.

Přijďte si vybrat a zakoupit vína na Váš sváteční stůl.

Srdečně zvou vinaři.

Bližší informace jsou na webových stránkách www.kudlovice.cz

 

NÁCVIK NA KROJOVÝ PLES

Na sobotu 16. ledna se připravuje krojový ples opět s dechovou hudbou Boršičanka. Na tomto plese chceme tančit moravskou besedu. V neděli 6. prosince bude první zkouška, sraz v 17.00 hod. na kulturním domě. 


pro 02

Hlášení ze dne 2. prosince 2015

MUDr. Bychler oznamuje, že ve čtvrtek 3. prosince nebude ordinovat.

 

Zelenina Vitamínka Uherský Brod bude ve čtvrtek 3.12. u obecního úřadu od 10:50 do 11:10  hodin prodávat  brambory na uskladnění z Vysočiny ,cibuli,česnek , jablka , čerstvou hlívu ústřičnou a žampiony, rajčata,okurky,papriky,další ovoce a zeleninu.

Dále nabízí český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks.

 


pro 01

Hlášení 1.12.

PŘEDVÁNOČNÍ PRODEJ VÍN V KUDLOVICÍCH

Vinaři z Hubáčkovy ulice v Kudlovicích si Vám dovolují nabídnout k prodeji odrůdová vína z vlastní produkce.
Prodej bude probíhat každý pátek v době od 17.00 do 20.00 hodin po celý adventní čas v jednotlivých sklepech vinařské uličky.
Přijďte si vybrat a zakoupit vína na Váš sváteční stůl.
Srdečně zvou vinaři.
Bližší informace jsou na webových stránkách www.kudlovice.cz

POZVÁNKA NA VEŘEJNÉ ZASEDÁNÍ ZO

Ve středu 2. prosince v 18.00 hod. se koná veřejné zasedání zastupitelstva obce. Na programu je jediný bod a to schválení smlouvy o právu provést stavbu na přivaděč vody pro vodovod "Babicko".

Informuji Vás, že v úterý 15.prosince bude následovat další veřejné zasedání zastupitelstva obce, na kterém bude řešena otázka nových podmínek platby stočného v důsledku provozu ČOV, nová obecní vyhláška o odpadech a poplatcích za ně a schvalování rozpočtu obce pro rok 2016.


lis 30

Hlášení ze dne 30. listopadu 2015

Obchodní firma z Jarošova bude zítra , to je v úterý 1. prosince době od 10.00 hodin u obecního úřadu prodávat čistící prostředky a prášky na praní. Na tekuté výrobky si přineste vlastní nádoby. Prodejce se zdrží asi 30 minut.

 

MUDr. Bychler oznamuje, že ve čtvrtek 3. prosince nebude ordinovat.


lis 27

Žehnání adventních věnečků

Datum konání: 28. 11. 2015

Zveme všechny občany kudlovské i ostatní na tradiční adventní žehnání věnečků a rozsvícení vánočního stromu před Strmenským. Přijďte na společné předvánoční pozastavení s bohoslužbou a žehnáním adventních věnečků, zaposlouchat se do vánočních zpěvů a pochutnat si na zabíječkovém občerstvení s trochou svařeného vína.

Akce se koná zítra, tj v sobotu 28.listopadu, začátek je v 15.30 hodin.

Srdečně zvou hasiči, Sdružení pro výstavbu kaple a obec.


lis 24

Hlášení ze dne 24. listopadu 2015

Firma Synek z Vacenovic bude zítra, to je ve středu 25. listopadu v době od 13.30 -14.00 hodin u obecního úřadu prodávat jablka – odrůdy golden a jonagold, hrušky 1 kg 15- Kč, brambory balení 25 kg 1 kg/11,- Kč, cibuli 1 kg /8 Kč a česnek 1 kg/100,- Kč.
lis 23

Hlášení ze dne 23.11.2015-přerušení dodávky pitné vody

Z důvodu oprav bude dnes od 9-11 hodin přerušena v celé obci dodávka pitné vody. Děkujeme za pochopení.


lis 20

Hlášení 20.11.

Lampionový průvod na Dolině

Doliňáci Vás všechny zvou na dnešní lampionový průvod, který začne v 18.00 hodin srazem na točně autobusů. Po průvodu je připraven táborák, občerstvení a ohňostroj. Přijďte se dnes podívat a pobavit i na Dolinu.

Tvoření adventních věnečků a dílničky pro děti

V neděli 22. listopadu ve 14.00 hodin je pro Vás na kulturním domě připraveno tvoření adventních věnečků spojené s dílničkami pro děti. Na výrobu věnečků si můžete přinést svůj materiál nebo jej zakoupit na místě. K výrobě je připravena i odborná pomoc. Materiál pro děti bude k dispozici zdarma. Vstupné pro dospělé činí 30 Kč. Srdečně zve kulturní komise a Sdružení pro výstavbu kaple.


lis 16

Hlášení 16.11.

Svoz odpadu

v  úterý  17.11., v den státního svátku, bude proveden svoz odpadu beze změny.  

 

Ztracený pes

V sobotu se našel volně pobíhající černý středně velký pes. Žádáme majitele nebo případné zájemce o tohoto psa, aby se přihlásili na obecním úřadě.


lis 12

Zítřejší lampionový průvod

Datum konání: 13. 11. 2015

Kulturní komise a rodiče dětí vás všechny zvou na zítřejší 6. ročník svatomartinského lampionového průvodu. Sraz je v 16.30 hod. u kostela. Průvod půjde kolem školy a dolu dědinou do kulturního domu, kde jsou pro děti připravené soutěže. Pro večerní světýlkovou atmosféru můžete po trase průvodu vyzdobit předzahrádky  světýlky a lucerničkami.