Hlášení ze dne 22. července 2020

Dětská poradna v Kudlovicích - 23. července 11.30

  • MUDr. Argiriu oznamuje, že zítra ve čtvrtek 23. července 2020  bude v 11.30 hodin v Kudlovicích poradna pro děti, která už bude opět pravidelně jako dříve 1 x za 14 dnů.
  • Zveme všechny občany, na dnešní veřejné zasedání zastupitelstva obce. Začátek je v 18.00 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu v Kudlovicích.
  • Ve čtvrtek 23. července  2020 bude v naší obci provedena sbírka na dostavbu kaple. Sdružení pro výstavbu kaple všem dárcům předem vyslovuje upřímné poděkování. 


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.