Hlášení ze dne 19.3.2020

Vláda České republiky a hejtman Zlínského kraje nařizují s platností od 19. března až do odvolání zákaz vstupu, pobytu a pohybu osob bez ochranných prostředků dýchacích cest na všech veřejně přístupných místech, kde může dojít ke kontaktu osob na vzdálenost menší než 2 metry.

  • Vláda České republiky a hejtman Zlínského kraje nařizují s platností od 19. března až do odvolání zákaz vstupu, pobytu a pohybu osob bez ochranných prostředků dýchacích cest na všech veřejně přístupných místech, kde může dojít ke kontaktu osob na vzdálenost menší než 2 metry. Jako ochranné prostředky se považují roušky, respirátory, šátky, šály či jiné podobné prostředky, které brání šíření kapének.
  • Vedoucí prodejny Jednoty v Kudlovicích oznamuje, že od pátku 20. března 2020, až do odvolání bude v místní prodejně otevřeno každý pracovní den pouze dopoledne do 12.00 hodin. V sobotu zůstává prodej nezměněn a to od 6.30 do 10.00 hodin. Upozorňujeme  občany starších 65 let, aby  dodržovaly nařízení vlády a od dnešního dne  chodili nakupovat do  místní prodejny  pouze v čase od 10.00 do 12.00 hodin.
  • Děkujeme Vám, že respektujete všechna vydaná opatření.
  • Dětská poradna v Kudlovicích nebude až do odvolání. Ošetření po telefonické domluvě s lékařem.