Drobečková navigace

Úvodní strana > Hlášení místního rozhlasu

Hlášení místního rozhlasu


Jestli chcete přijímat hlášení obecního rozhlasu  na e-mail, přihlaste se k odběru .

lis 12

Zítřejší lampionový průvod

Datum konání: 13. 11. 2015

Kulturní komise a rodiče dětí vás všechny zvou na zítřejší 6. ročník svatomartinského lampionového průvodu. Sraz je v 16.30 hod. u kostela. Průvod půjde kolem školy a dolu dědinou do kulturního domu, kde jsou pro děti připravené soutěže. Pro večerní světýlkovou atmosféru můžete po trase průvodu vyzdobit předzahrádky  světýlky a lucerničkami.


lis 09

Hlášení ze dne 9.listopadu 2015

Oznamujeme občanům, že dnes od 14.00-16.00 hodin bude z důvodu oprav v celé obci přerušena dodávka pitné vody z veřejného vodovodu.

 

Výbor pro výstavbu kaple oznamuje, že dnes v půl šesté večer bude v obřadní síni obecního úřadu sloužena mše svatá.


lis 06

Problémy sběrného dvora

Datum konání: 6. 11. 2015

Po dobu výstavby kanalizace byl většinou sběrný dvůr otevřen, což využívali někteří občané místní i cizí k uložení objemného odpadu. Nyní je dvůr zavřený a je obnoven jeho pravidelný sobotní provoz v týdnu svozu komunálního odpadu, tj jednou za 14dnů. Přesto dojíždí  ke dvoru občané v různou dobu a ukládají objemný odpad mimo areál sběrného dvora. Apeluji na zodpovědnost nás všech, abychom objemný odpad ukládali do sběrného dvora pouze v určenou dobu.

Z důvodu hodové soboty bude zítra sběrný dvůr uzavřen. Děkuji za pochopení.


lis 06

Martinské hody 2015

Datum konání: 7. 11. 2015 - 8. 11. 2015

Vážení občané, máme za dveřmi hodovou sobotu a neděli. Zvu Vás všechny na jakoukoli formu aktivní účasti  - sobotní průvod po dědině, požehnání nové vlajky a znaku před obecním úřadem, sobotní hodovou zábavu, nedělní kontakt s hodovou chasou a v poslední řadě i nedělní hodové posezení a tanec na kulturním domě. V neděli chceme připomenout staré časy, kdy byly dvě hodové zábavy. V posledních letech se nedělní zábavy účastnila většinou jenom hodová chasa, tímto zvu k nedělní zábavě i vás všechny ostatní.

Přeji nám všem, aby bylo pěkné počasí, radostné hodování i dobré hodové pohoštění. Děkuji všem za přípravu krojů a jejich použití při kudlovských martinských hodech.


lis 04

Hlášení ze dne 4.11.2015

Zelenina Vitamínka Uherský Brod bude ve čtvrtek 5.11. od 10:50 do 11:10 hod. prodávat brambory na uskladnění z Vysočiny ,cibuli,česnek , jablka,hrušky, čerstvou hlívu ústřičnou a žampiony,rajčata,okurky,papriky,další ovoce                a zeleninu.

Dále nabízí český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks.
říj 28

Drakiáda

Rodiče dětí MŠ zvou děti a Vás všechny na pouštění draka, které bude dnes v 15.30 hod. na poli nad základní školou, směr na Sušice. Využijte krásného podzimního dne a přijďte se pohrát se svými dětmi. Těšíme se na všechny příchozí.


říj 26

Hlášení ze dne 26. října 2015

Oznamujeme občanům, že při páteční sbírce na dostavbu kaple bylo vybráno celkem 51.061,- Kč. Všem, kteří přispěli , upřímně děkujeme.

Zítra 27. října v 19.00 hodin bude v zasedací místnosti obecního úřadu veřejné zasedání zastupitelstva obce Kudlovice.


říj 23

Hlášení ze dne 23. října 2015

Žáci naší základní školy budou v pondělí 26 . října a v úterý 27. října sbírat po Kudlovicích papírový sběr. Proto Vás prosí, abyste papírový sběr nachystali do pevně svázaných balíčků a děti je v odpoledních hodinách odvezou.

 
říj 21

Hlášení ze dne 21. října 2015

Výbor sdružení pro výstavbu kaple oznamuje, že v pátek 23. října bude v naší obci provedena sbírka na dostavbu kaple. Výbor se obrací na naše spoluobčany s prosbou o vstřícnost a porozumění a všem dárcům předem vyslovuje upřímné poděkování.


říj 19

Hlášení ze dne 19. října 2015

Zítra v úterý 20. října proběhne v naší obci sběr nebezpečného odpadu.Na Kudlovské Dolině to bude v 17. hodin u autobusové zastávkya v Kudlovicích v 17.30 hodin ve sběrném dvoře naproti zahradnictví.

 Připomínáme občanům, že pověřený pracovník provádí v naší obci kontrolu a zápis stavu vodoměru za 2.pololetí tohoto roku.Úhradu vodného je možné zaplatit v hotovosti - v pondělí a ve středu od 15.-18. hodin v kanceláři vodovodního sdružení v 1. patře v budově obecního úřadu anebo převodem na účet. Zároveň upozorňujeme, že dle zákona o vodovodech a kanalizacích je povinností odběratelů umožnit přístup k vodoměru.