Drobečková navigace

Úvodní strana > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení ze dne 31. března 2016

Hlášení ze dne 31. března 2016 

TJ Kudlovice srdečně zve zájemce na tradiční košt slivovice a jiných pálenek, který se koná tuto sobotu 2. dubna ve 14.00 hodin v kulturním domě v Kudlovicích. Je připraveno 178 vzorků, bufet bude zajištěn.Informace k nakládání s bioodpadem.
Vážení občané, je tady jaro a jarní úklid. Vedle úklidu v domácnosti uklízíme i dvory a zahrady. Již několik let máme v domácnostech kompostéry, které pojmou menší množství trávy, listí a ostatního bioodpadu. Pro větší množství tohoto odpadu máme velké zelené kontejnery u zahradnictví, v areálu hřiště a na Kudlovské Dolině. Obsah těchto kontejnerů vyvážíme spolu s obcí Babice na kompostiště, které je směrem na Kudlovskou Dolinu. Do těchto kontejnerů však nelze ukládat větve, které nemůžeme kompostovat a které nelze na kompostiště vyvést.
Skutečnost je ale taková, že téměř denně se kontejnery plnívětvemi Tímto Vás žádáme, abyste větve do kontejnerů nedávali, ale odváželi je přímo do sběrného dvora, kde budou hromadně likvidovány. Využijte otvírací dobu sběrného dvora, případně je možná domluva se zaměstnanci obce.

Děkujeme za pochopení.