Drobečková navigace

Úvodní strana > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení ze dne 2. listopadu 2016

Hlášení ze dne 2. listopadu 2016Vážení občané,

během tohoto týdne  jste obdrželi  svíčku a text s připomenutím dušičkové doby. Kudlovští hasiči  a zahrádkáři spolu s obecním úřadem chtějí vytvořit atmosféru projevu vzájemného prožívání života v obci spojené právě se společnou vzpomínkou na naše blízké. Proto dnes  v den   památky   zesnulých zapalte svíčky u svých dveří se vzpomínkou na naše blízké, kteří již nejsou mezi námi. 

 Oznamujeme občanům, kteří ještě nemají zaplaceno vodné za 2.pololetí, že mají možnost dnes     do 18.00 hodin    uhradit  vodné v kanceláři vodovodního sdružení v 1. patře v budově obecního úřadu.

Zelenina Vitamínka Uherský Brod bude zítra  ve čtvrtek 3.11. v 11.00 hodin   u obecního úřadu  prodávat brambory,  cibuli, česnek,  hrušky , jablka, žampiony, hlivu ústřičnou a  další ovoce a zeleninu.Dále nabízí olejové svíčky za 10 Kč/ks.

 V pátek 4. listopadu bude z důvodu údržbových a revizních prací přerušena dodávka   elektrické energie, a to v části obce směrem k Dolině, Chaloupky, ulice ke škole a ke hřišti. Seznam domů s popisnými čísly je uveden na webových stránkách obce a v informační tabuli u obchodu.

 Základní škola v Kudlovicích oznamuje, že v neděli 6. listopadu bude v rámci turistického kroužku  pořádat první  výšlap do nejbližšího okolí Kudlovic.  Sraz je v neděli v 9.00 hodin u zvonice. Trasa povede od vodárny na košické paseky a do Košíků, zpět zase po hřebenu do Kudlovic. Výlet se uskuteční jen za dobrého počasí. Turistické výšlapy se budou pořádat každý druhý nebo třetí víkend v měsíci.