Drobečková navigace

Úvodní strana > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení 2. března

Hlášení 2. březnaDatum konání:
2.3.2016

Tuto neděli, 6. března, se uskuteční Dětský karneval s námětem cirkusu. Cirkusové představení a zábavu zajistí Divadelní soubor Zdeňka Štěpánka z Napajedel. Obec Kudlovice zve všechny malé i velké na zábavní nedělní odpoledne, které začne v 15.00 hod. v Kulturním domě. Vstupné pro dospělé je 50 Kč, občerstvení je zajištěno.

Na pátek 11. března připravila obec posezení a vyprávění o Chřibech. O zajímavostech našeho okolí, které se týkají Chřibů, budou hovořit pan Jiří Blaha z Kostelan a pan Bořek Žižlavský z Buchlovic. Oba jsou chřibskými patrioty a spoluautory několika knih o Chřibech. Začátek je v 17.00 hod. v Kulturním domě. Vstup je zdarma.

Obec Kudlovice ve spolupráci s lektory tance manžely Peřestými organizuje taneční kurz společenských a lidových tanců. Kurz sestává z 8 lekcí a bude se konat každou neděli odpoledne v 15.00 hod. v Kulturním domě. Zahájení je v neděli 13. března. Podrobnosti o konání kurzu jsou zveřejněny na obci i na webových stránkách obce. Zájemci se mohou přihlásit na OÚ v Kudlovicích.