Drobečková navigace

Úvodní strana > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení 1.9.

Hlášení 1.9.Ředitelství ZŠ Babice sděluje svým žákům, že zahájení školního roku 2017/2018 proběhne v pondělí 4. září 2017 v budově školy.  Sraz žáků je v 8.00 hodin před školou v Babicích.

Slavnostní zahájení nového školního roku ve škole v Kudlovicích se uskuteční v pondělí 4. září v 9.00 hod. v budově školy. Prvňáčci si s sebou vezmou aktovky. Odpoledne v 16.30 proběhnou první informativní třídní schůzky.

Na rozloučení s prázdninami zveme vaše děti i vás na hřiště TJ, dnes v 16.00 hod. Pro děti budou zakoupeny špekáčky, bude dětská diskotéka Milana Kury a děti se mohou opět vydovádět ve skákacím hradu. Srdečně zve obec a TJ.

DEN FARNOSTI V BABICÍCH
Babická farnost srdečně zve na Den farnosti, který se uskuteční v neděli 3. září odpoledne. Ve 14 hodin bude v kostele slavnostní svátostné požehnání pro naše obce, na které naváže setkání na farní zahradě. Zveme vás k poslechu i ke společnému zpěvu písní u cimbálu, k setkání a popovídání. Připraveny budou památeční obrázky farního kostela, občerstvení, pro děti opékání špekáčků, skákací hrad a stolní fotbal. V případě zájmu bude možné dobrovolně přispět na osmiletou nemocnou holčičku. Pozvánku s podrobnostmi najdete u kostela i na vývěskách obecního úřadu.