Drobečková navigace

Úvodní strana > Hlášení místního rozhlasu > 8.11.

8.11.Kudlovští zahrádkáři oznamují, že se v letošním roce z důvodu nedostatečného množství zapsaného kvasu nebude v kudlovské pálenici pálit.

Sousedé Dolina vás srdečně zvou na lampionový průvod po Kudlovské Dolině. Lampionový průvod se uskuteční v pátek 10. listopadu, sraz je v 18.00 hod. na točně autobusu. Po příchodu na Dolina centrum bude ohňostroj, táborák a nachystáno občerstvení. Pro účastníky budou připraveny i lampiony.

Informace k hodovému víkendu.

Hodová chasa se pečlivě připravuje na zdárný průběh letošních hodů, přestože ani v tomto roce nenašla ve svých řadách stárky. Zve všechny domácí i přespolní k hodové sobotě a neděli. V sobotu budou hody pouze na Dědině, zahájí odchodem chlapců ve 13.30 hod. od kulturního domu pro děvčice na Strmenské. Hodová chasa projde Dědinou, průvod ukončí povolením starosty u OÚ. Večer jste všichni zváni na hodovou muziku.

V neděli tradičně v 11.00 hod. se přesunou hody na Dolinu, kde projde průvod od točny k pohoštění na společenském centru na hřišti. Odpoledne bude hodová obchůzka na Dědině. Ať jsou kudlovské hody veselé.