Drobečková navigace

Úvodní strana > Hlášení místního rozhlasu > 3.4.

3.4.NOVÉ VEDENÍ EL. ENERGIE OD BABIC PO OBCHOD
Na rok 2019 je plánována stavba Kudlovice-náves, VN, TS a NN. Jedná se o nahrazení stávajícího vzdušného vedení novým zemním kabelovým vedením.
Stavba se týká všech rodinných domů situovaných od Babic po levé straně od silnice a části obce od obecního úřadu po obchod po obou stranách silnice přes náves.
CELÁ STAVBA JE INVESTIČNÍ AKCÍ SPOLEČNOSTI E.ON. VŠECHNY NÁKLADY NESE SPOLEČNOST E.ON, MAJITELÉ NEMOVITOSTÍ NEPONESOU ŽÁDNÉ FINANČNÍ NÁKLADY.
PŘÍPRAVU STAVBY ZAJIŠŤUJE SPOLEČNOST M PLUS elektro s.r.o.
Zástupce této společnosti navrhuje setkání všech dotčených majitelů nemovitostí ke společné schůzce, na které budou vysvětleny všechny podrobnosti plánované stavby.
 !  SETKÁNÍ OBČANŮ DOTČENÝCH NEMOVITOSTÍ !
ČTVRTEK 5. DUBNA V 19.00 HOD. V SÁLE KULTURNÍHO DOMU V KUDLOVICÍCH

Žáci základní školy budou dnes a zítra v odpoledních hodinách v rámci jarního úklidu obce sbírat po Kudlovicích papírový sběr. Sběr můžete nachystat před dveře do pevně svázaných balíčků. Letos se žáci rozhodli věnovat ekologické činnosti i třetí den. V rámci akce „Uklízí nejen celá škola“ budou ve čtvrtek 5. dubna od 12:30 do 15:30 hod. sbírat všechen odpad. Na akci jsou zváni i dobrovolníci.                                                           

Kondiční cvičení na kulturním domě
Počínaje dnešním dnem, bude každé úterý v sále kulturního domu probíhat vždy od 17.00 do 18.00 hod. kondiční cvičení pro začátečníky. Cvičení je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií. Poplatek činí 50 Kč na osobu. Ke cvičení si vezměte cvičící podložku, ručník a vodu. Těší se odborná cvičitelka z Otrokovic   - Simona Wolfová.

Sběr železného šrotu
Kudlovští hasiči budou koncem tohoto týdne provádět sběr železného šrotu a veškerých elektrospotřebičů jako jsou ledničky, mrazáky, televizory apod. Sběr bude proveden v pátek 6. dubna od 16.00 hod. a v sobotu 7. dubna od 8.00 hod.