Drobečková navigace

Úvodní strana > Hlášení místního rozhlasu > 29.3.

29.3.Datum konání:
29.3.2018

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - ZMĚNA SVOZU ODPADU
OTR UH. Hradiště oznamuje, že svoz odpadu po velikonocích (14.týden), se ve všech svozových obcích posouvá o den. Bude se svážet od úterý do soboty. Svoz odpadu v Kudlovicích bude tedy ve středu 4. dubna.

NOVÉ VEDENÍ EL. ENERGIE OD BABIC PO OBCHOD
V roce 2019 je plánována stavba Kudlovice-náves, VN, TS a NN. Jedná se o nahrazení stávajícího vzdušného vedení novým zemním kabelovým vedením.
Stavba se týká všech rodinných domů situovaných od Babic po levé straně od silnice a části obce od obecního úřadu po obchod po obou stranách silnice přes náves.
CELÁ STAVBA JE INVESTIČNÍ AKCÍ SPOLEČNOSTI E.ON. VŠECHNY NÁKLADY NESE SPOLEČNOST E.ON, MAJITELÉ NEMOVITOSTÍ NEPONESOU ŽÁDNÉ FINANČNÍ NÁKLADY.
PŘÍPRAVU STAVBY ZAJIŠŤUJE SPOLEČNOST M PLUS elektro s.r.o.
Zástupce této společnosti navrhuje setkání všech dotčených majitelů nemovitostí ke společné schůzce, na které budou vysvětleny všechny podrobnosti plánované stavby.

 !  SETKÁNÍ OBČANŮ DOTČENÝCH NEMOVITOSTÍ !

ČTVRTEK 5. DUBNA V 19.00 HOD. V SÁLE KULTURNÍHO DOMU V KUDLOVICÍCH

Informace pro kudlovské chlapce a jejich rodiče. Tradiční velikonoční vrgání má svůj stanovený čas. Proto připomínám, že vrgání probíhá ve čtvrtek v 17.00 hod., v pátek 05.00, 12.00 , 15.00 a 17.00 hod a v sobotu 05.00 a 12.00 hod.

Vážení občané, přeji Vám všem radostné a pohodové velikonoční svátky.