Drobečková navigace

Úvodní strana > Hlášení místního rozhlasu > 22.12.

22.12.Datum konání:
22.12.2017

Základní škola Kudlovice ve spolupráci s místními myslivci pořádá každoroční putování za zvířátky, na které vás srdečně zvou. Akce se koná na Štědrý den, v neděli 24. prosince, sraz je v 9.00 hod. u obecního úřadu v Kudlovicích. Přineste zvířátkům nějaké dobroty jako jsou mrkev, jablka, starý chléb a jiné pečivo.

Také na Štědrý den vás srdečně zve Sdružení pro výstavbu kaple na slavnostní Štědrovečerní setkání s bohoslužbou slova, které se koná 24. prosince ve 21.30 hod. v Kapli sv. Andělů strážných v Kudlovicích. Bohoslužbu slova povede jáhen Pavel Černuška.

Prosba o pomoc
Ztratil se malý černý kocourek s bílýma tlapkama. Slyší na jméno Činda. Na sobě měl červený obojek. Jestli o něm máte jakékoliv informace, dejte nám prosím vědět na tel. č. 608 451 478. Děkují Chrástkovi.

PŘÁNÍ K VÁNOCŮM: Vážení spoluobčané, přeji Vám v tyto nadcházející sváteční vánoční dny hodně pohody, klidu a spokojenosti. Dětem rozzářené oči z vánočních dárků a také pěkné vánoční prázdniny, všem dospělým dlouhotrvající vnitřní radost i z těch nejmenších dárků od vašich nejbližších.