Drobečková navigace

Úvodní strana > Hlášení místního rozhlasu > 21.3.

21.3.Gratulace k získání Ceny Anděla za rok 2017
S radostí oznamuji občanům obce, že při včerejším udílení cen České hudební akademie za rok 2017, která je známá jako Cena Anděl a jejíž vyhlášení bylo přenášeno Českou televizí, byla tato cena v kategorii folk udělena projektu Beránci a vlci. Na realizaci tohoto projektu se podílel i náš Ženský sbor z Kudlovic s Jitkou Šuranskou. Všechny protagonisty tohoto alba jsme mohli vidět v loňském roce při jeho křtu v kudlovském kulturním domě. Členkám sboru i Jitce Šuranské srdečně gratuluji a asi za nás za všechny děkuji za reprezentaci naší obce.

Pozvánka na besedu o počasí.
Většina z nás zná pana Jaromíra Bezdíčka z Traplic. Chceme využít jeho třicetiletých zkušeností pozorování počasí. Tímto Vás zveme na páteční besedu o teplotních rekordech, vývoji počasí, pranostikách a popisu jeho práce jako amatérského meteorologa. Beseda je v pátek, 23. března v 17.00 hod. v kulturním domě. Vstup zdarma.

Vedoucí prodejny Jednoty v Kudlovicích oznamuje, že od zítřka, 22. března, bude v místní prodejně Jednoty platit běžná otevírací doba. Tj dopoledne 6.30 až 12.00 hodin, odpoledne 13.30 až 16.30 hodin.