Drobečková navigace

Úvodní strana > Aktuality > Přání do nového roku

Přání do nového rokuDatum konání:
1.1.2015

Vážení spoluobčané,

dnešním dnem se nám na dějinné časové ose opět zvýšilo číslo o jedničku z již historických 2014 na současných 2015. Je tradicí, že si s příchodem Nového roku přejeme vzájemně to nejlepší, co lze přát - zdraví, spokojenost, osobní pohodu, úspěch v každodenním životě. V dnešní půlnoci si většina z nás stačila popřát se svými nejbližšími a známými a tato přání budou dál  pokračovat při setkáváních osobních i pracovních. Popřejme si všichni vzájemně v tomto novém roce hodně zdraví, spokojenosti v rodinách i osobním životě, radost prožívanou v každém dnu nového roku.

Chtěl bych se ale ještě trochu pozastavit. Jsme obklopeni společností, státem, ekonomikou, povinnostmi, tisíci různými faktory, které nemůžeme ovlivnit. Vidíme, jak se vytrácí morální hodnoty, lidé se uzavírají do sebe. Každý z nás  však může ovlivňovat své chování a svůj život, můžeme ovlivňovat a řídit vzájemné vztahy mezi sebou v rodinách, mezi známými a kamarády, mezi sebou navzájem.

Přeji nám všem, abychom budovali v naší obci prostředí vzájemného porozumění a tolerance. Prostředí vzájemné úcty a pochopení. Přeji nám všem, abychom byli úspěšní při zvelebování obce, abychom letos zvládli budování kanalizace a čistírny odpadních vod, připravili opravu celého středu obce, aby se nám vydařily společenské akce v nově opraveném kulturním domě.    

Ještě jednou Vám přeji hodně štěstí a zdraví do nového roku.

starosta obce