Drobečková navigace

Úvodní strana > Aktuality > Nový duchovní správce naší obce

Nový duchovní správce naší obceDatum konání:
13.7.2015
Datum ukončení:
31.12.2015

Farnost Babice má od 1. července nového duchovního správce, pátera Bohumila Kundla, který byl dosud správcem farnosti Spytihněv a Halenkovice. Zde je jeho pozdravení občanům Kudlovic.

Vážení občané Kudlovic!

         Rád bych Vás pozdravil jako nový duchovní správce Vaší obce a současně farnosti.

         Vznešené a hluboké touhy po lásce, pokoji, radosti a štěstí, jež jsou vepsány do lidského nitra, i naše existencionální otázky po smyslu života nám dávají vytušit duchovní rozměr člověka. Tváří v tvář všemu pomíjivému přirozeně hledáme to, co nepomíjí, to, co je trvalé, věčné.

         Z pověření olomouckého pana arcibiskupa Mons. Jana Graubnera a také z mého osobního přesvědčení o důležitosti konání dobra Vám tedy nabízím otevřené srdce a pomoc ve Vašich duchovních záležitostech. Jsem Vám k dispozici na faře ve Spytihněvi (číslo popisné 1) i jinde. Je možné se ozvat na mobilní telefon 732 983 208 nebo na elektronickou adresu bkundl@email.cz.

         Pravidelné bohoslužby jsou slouženy v babickém chrámu sv. Cyrila a Metoděje v neděli v 7.30 hodin a v pátek v 18 hodin. (V Kudlovicích budou bohoslužby v obřadní  místnosti obecního úřadu každé první pondělí v měsíci v 18.00 hodin.)

         Ochotně Vám vyjdu vstříc ve věcech svátostí (svatby, křty a podobně), svátostin (žehnání domů, pohřby a tak dále) i dalších duchovních potřeb.

         Vážím se toho, že mohu být mezi Vámi, těším se na spolupráci a přeji vše dobré do Vašich všedních i svátečních dnů.

 

P. Bohumil Kundl,

 duchovní správce farností Spytihněv, Babice a Halenkovice