Drobečková navigace

Úvodní strana > Hlášení místního rozhlasu

Hlášení místního rozhlasu


Jestli chcete přijímat hlášení obecního rozhlasu  na e-mail, přihlaste se k odběru .

Novější 1 3 17 32 48
pro 14

14.12.

Pozvánka na dnešní veřejné zasedání zastupitelstva obce

27. veřejné zasedání  zastupitelstva obce se koná dnes, ve čtvrtek 14. prosince, v zasedací místnosti obecního úřadu. Začátek zasedání je v 19.00 hod. Všichni jste srdečně zváni.

Upozornění na spalování nevhodných materiálů

S probíhající topnou sezónou se opět v některých částech obce objevuje zápach, který svědčí o znečišťování ovzduší látkami vznikajícími spalováním nevhodných materiálů v kotlech na pevná paliva. Apeluji tímto na zodpovědnost každého z nás k ochraně našeho společného prostředí. Vyvarujme se prosím činností, které by vám samotným vadily, vadí  vašim sousedům a někteří z občanů je i vědomě provádí. Upozorňuji, že v souladu s platnými zákony může každý občan dát podnět obecnímu úřadu obce s rozšířenou působností, tj. Městskému úřadu Uherské Hradiště na fyzickou osobu, která zákon nedodržuje. Nechtějme však, aby se z nás stávali udavači. Vážení občané, žádám vás tedy o vzájemné porozumění a dodržování zákonů, pravidel, v tomto případě týkajících se topení v kotlech na pevná paliva. Děkuji vám. 


pro 07

7.12.

Kulturní komise obecního úřadu a Sbor pro občanské záležitosti srdečně zvou všechny kudlovské seniory do kulturního domu na tradiční
BESEDU S DŮCHODCI
v pátek  8. prosince 2017 v 16.00 hod.
V kulturním programu vystoupí děti kudlovské mateřské školy a děti souboru Hradišťánek.
V programu nebude chybět malé taneční překvapení.

Jste zváni ke společnému předvánočnímu pobesedování, k posezení u chutného čaje a živé hudbě, kterou můžete využít k tanci a připomenutí si svých tanečních večerů.

 


pro 06

Hlášení ze dne 6. prosince 2017

MUDr. Bychler oznamuje, že zítra ve čtvrtek 7. prosince nebude ordinovat.

Soukromý prodejce bude zítra ve čtvrtek 7. prosince od 8:30 do 8:45 hod u obecního úřadu  prodávat brambory na uskladnění z Vysočiny, cibuli, česnek, jablka, pomeranče, hlívu ústřičnou, žampiony a   další ovoce a zeleninu. Dále nabízí český med a olejové svíčky za 10 Kč/ks.pro 06

Hlášení ze dne 6. prosince 2017

Firma Synek z Vacenovic bude dnes od 14.00 do 14.30 hodin u obecního úřadu prodávat jablka – odrůdy golden a jonaprinc 1 kg /18-22,- Kč, brambory balení 25 kg /250,- Kč  a cibuli balení  5 kg/50,- Kč.


pro 01

1.12.

Místní knihovna pořádá následující tři neděle pohádkový advent v knihovně. Vánoční pohádky a dílničky se konají vždy v neděli odpoledne od 15.00 do 17.00 hodin. Potřebný materiál k dílničkám bude v knihovně pro zájemce připraven.

Sdružení pro výstavbu kaple, hasiči a obec vás všechny zve na zítřejší sobotní odpoledne na tradiční adventní setkání u Strmenského s bohoslužbou slova a žehnáním adventních věnečků. Součástí bude rozsvícení vánočního stromu, koledy dětí ze základní školy, vystoupení mužského a ženského sboru, to vše při horkém svařeném víně a zabíjačkovém občerstvení. Začátek je v 15.30 hod. před Strmenským.

Vodovod Babicko oznamuje, že v obci se provádí výměna vodoměrů a výměna bude pokračovat ještě v následujících dvou týdnech. Děkujeme za vstřícnost a pochopení.


lis 28

Hlášení ze dne 28.11.2017

Rybářství Petr Dujsík bude zítra ve středu 29. listopadu v 9.00 hodin u obecního úřadu prodávat živé ryby. Nabízí kapry, amury, tolstolobiky, štiky, sumce, karase a úhoře. Na požádání je možno ryby zabít a vykuchat.lis 24

24.11.

Pozvánky na nedělní akce

Sdružení pro výstavbu kaple v Kudlovicích Vás srdečně zve do zasedací místnosti obecního úřadu na výrobu adventních věnečků. Zájemci si mohou přinést vlastní materiál, bude také možnost si ozdoby na výrobu věnečků koupit. Akce je tedy v neděli 26. listopadu ve 14.00 hod.

Místní knihovna pořádá předvánoční dílničku v knihovně v neděli odpoledne od 15.00 do 17.00 hod. Přijďte si do knihovny vyrobit adventní metr, vše potřebné bude v knihovně k dispozici. Vstup je zdarma.


lis 22

Hlášení ze dne 22. listopadu 2017

Soukromý prodejce bude zítra ve čtvrtek 23.11.2017 od 8:30 do 8:45 hod ,  u obecního úřadu  prodávat brambory na uskladnění z Vysočiny, cibuli, český česnek, hrušky 22 Kč/Kg ,jablka 18 Kč/Kg.hlívu ústřičnou a   další ovoce a zeleninu. Dále nabízí olejové svíčky za 10 Kč/ks.lis 21

Hlášení ze dne 21. listopadu 2017

Firma Synek z Vacenovic bude zítra ve středu 22. listopadu od 14:00 do 14.30 hodin u obecního úřadu prodávat jablka odrůdy Golden, Jonagold a Jonaprince 18-22Kč/kg, brambory a cibuli 10Kč/kg,lis 16

16.11.

Kulturní komice obecního úřadu spolu se základní školou srdečně zvou malé i velké na dnešní Svatomartinský lampionový průvod i se svatým Martinem na koni. Sraz je v 16.30 hod. u kulturního domu, odkud se odejde na hřiště TJ, kde bude malý táborák, svařené víno, čaj a zakončení akce bude ohňostrojem. Rodiče, vemte svoje děti, lampion, dobrou náladu a přijďte se projít světýlkovým kudlovským podvečerem. 

Občanské sdružení pro výstavbu kaple žádá o brigádnickou pomoc v sobotu 18.11. a další dvě následující soboty. Jedná se o betonování kněžiště a vnitřní dodělávky. Sraz je vždy v 7.30 hod. před kaplí.


Novější 1 3 17 32 48

Aktuality

Rychlá navigace

škola2.jpg

KD 2.jpg

lékař zá.jpg

místní poplatky.jpg

Czech.jpg

Bez názvu.jpg